Field States UI (3.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Required
sl: Obvezno

en: Add
sl: Dodaj

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Optional
sl: Neobvezno
