Field States UI (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Edit
ar: تحرير

en: Required
ar: ضروري

en: Add
ar: إضافة

en: Visible
ar: مرئي

en: Expanded
ar: موسع

en: Optional
ar: اختياري

en: fields
ar: خانات
