Field States UI (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Required
cs: Povinné

en: Add
cs: Přidat

en: Visible
cs: Viditelné

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: Optional
cs: Nepovinné

en: fields
cs: pole

en: Collapsed
cs: Sbaleno

en: Target
cs: Cíl

en: Comparison
cs: Porovnání

en: Checked
cs: Zaškrtnuto
