Field States UI (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Edit
is: Breyta

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Add
is: Bæta við

en: Visible
is: Sýnilegt

en: Expanded
is: Útvíkkað

en: Optional
is: Valkvætt

en: fields
is: svæði
