Field States UI (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Edit
vi: Sửa

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Add
vi: Thêm

en: Visible
vi: Hiện

en: Expanded
vi: Mở rộng

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: fields
vi: các trường

en: Collapsed
vi: Đã thu hẹp
