Field States UI (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Edit
lv: Labot

en: Required
lv: Obligāts

en: Add
lv: Pievienot

en: Visible
lv: Redzams

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Optional
lv: Neobligāts

en: fields
lv: lauki

en: Target
lv: Mērķis

en: Comparison
lv: Salīdzinājums
