Field States UI (8.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Required
sq: Kërkohet

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: Optional
sq: Me dëshirë
