Field States UI (8.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Required
ta: தேவை

en: Optional
ta: விருப்பத் தெரிவு
