Field States UI (8.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Add
te: చేర్చు

en: Optional
te: ఐచ్చికం
