Field States UI (8.x-1.0-rc3) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Required
km: ទាមទារ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត
