Field States UI (8.x-1.0-rc3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Required
ne: आवश्यक

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Optional
ne: ऐच्छिक
