Field States UI (8.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Edit
ta: மாற்று

en: Required
ta: தேவை

en: Add
ta: சேர்

en: Visible
ta: பார்க்கக்கூடிய

en: Expanded
ta: விரிவாக்கப்பட்டது

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Checked
ta: சரிபார்த்தது
