Field States UI (8.x-1.0-rc4) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Edit
et: Muuda

en: Required
et: Kohustuslik

en: Add
et: Lisa

en: Visible
et: Nähtav

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Optional
et: Valikuline

en: fields
et: väljad

en: Collapsed
et: Suletud

en: Target
et: Siht

en: Checked
et: Kontrollitud
