Field States UI (8.x-1.0-rc4) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Add
se: Lasit
