Field States UI (8.x-1.0-rc4) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Edit
ast: Editar

en: Required
ast: Requeríu

en: Add
ast: Amestar

en: Expanded
ast: Expandíu

en: Optional
ast: Opcional
