Field States UI (8.x-1.0-rc4) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Required
eo: Bezonata

en: Add
eo: Aldonu

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: Optional
eo: Nedeviga
