Field Suggestion (1.0.0-alpha10) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Include
et: Kaasa

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Ignored
et: Eiratud

en: Field value
et: Välja väärtus

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Ignore
et: Eira

en: Limit
et: Limiit

en: Select
et: Vali

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: - Select a field type -
et: - Vali välja tüüp -

en: Entity types
et: Olemi tüübid
