Field Suggestion (1.0.0-alpha10) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Suggestions
ug: تەكلىپلەر
