Field Suggestion (1.0.0-alpha10) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Field type
ur: فیلڈ کی قسم

en: Ignore
ur: نظر انداز کریں

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
