Field Suggestion (1.0.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Exclude
ca: Exclou

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Fields
ca: Camps

en: Limit
ca: Límit

en: Usage
ca: Ús

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Suggestions
ca: Suggeriments

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: - Select a field type -
ca: - Seleccioneu un tipus de camp -

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats
