Field Suggestion (1.0.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: - Select a field type -
eo: - Selektu tipo de kampo -
