Field Suggestion (1.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: About
ku: دەربارە

en: - Select a field type -
ku: - هەڵبژاردنی جۆری خانە -
