Field Suggestion (1.0.0-alpha5) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Title
es: Título

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Settings
es: Configuración

en: View
es: Ver

en: Include
es: Incluir

en: Exclude
es: Excluir

en: Ignored
es: Ignorado

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Field type
es: Tipo de campo

en: Fields
es: Campos

en: Ignore
es: Ignorar

en: Limit
es: Límite

en: Usage
es: Uso

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Suggestions
es: Sugerencias

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: - Select a field type -
es: - Seleccione un tipo de campo -

en: Entity types
es: Tipos de entidad
