Field Suggestion (1.0.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Field type
mr: फील्डचा प्रकार

en: Ignore
mr: दुर्लक्ष करा

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
