Field Suggestion (1.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
