Field Suggestion (1.0.0-alpha7) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: View
se: Čájet

en: Fields
se: Giettit

en: About
se: Birra
