Field Suggestion (1.0.0-alpha8) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: - Select a field type -
bo: གནས་ཁོངས་རིགས་ཤིག་འདེམས
