Field Suggestion (1.0.0-alpha8) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Include
is: Telja með

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: Ignored
is: Hunsað

en: Field value
is: Gildi svæðis

en: Fields
is: Svæði

en: Ignore
is: Hunsa

en: About
is: Um
