Field Suggestion (1.0.0-alpha8) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Include
kn: ಸೇರಿಸು

en: Ignored
kn: ಕಡತಗಳನ್ನು ಅಲಕ್ಷಿಸು:

en: Ignore
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Suggestions
kn: ಸಲಹೆಗಳು
