Field Suggestion (1.0.0-alpha8) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Limit
lt: Limitas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -
