Field Suggestion (1.0.0-alpha9) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Select
bg: Избери
