Field Suggestion (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Include
lv: Iekļaut

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Limit
lv: Limits

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: - Select a field type -
lv: - Izvēlieties lauka tipu -
