Field Suggestion (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Ignore
ps: ناګارل

en: Select
ps: غوره

en: About
ps: په اړه
