Field Suggestion (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Field name
sl: Ime polja

en: Field type
sl: Tip polja

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
