Field Suggestion (1.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት

en: Ignore
am: ችላ በል

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
