Field Suggestion (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக
