Field Suggestion (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: Include
ta: உள்ளிணை

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Field type
ta: புல வகை

en: Ignore
ta: தவிர்

en: Limit
ta: எல்லை

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - Select a field type -
ta: ஒரு புல வகையை தெரிவுசெய்க
