Field Suggestion (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Include
cs: Zahrnout

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Field value
cs: Hodnota pole

en: Field name
cs: Název pole

en: Field type
cs: Typ pole

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Select
cs: Vybrat

en: Usage
cs: Použití

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Entity type
cs: Typ entity

en: - Select a field type -
cs: - Vyberte typ pole -

en: Entity types
cs: Typy entit
