Field Suggestion (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Field type
te: ఫీల్డ్ రకం

en: Ignore
te: విస్మరించు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Suggestions
te: సూచనలు
