Field Time (1.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Time
it: Data e ora

en: Time Format
it: Formato orario

en: Start time
it: Punto di inizio

en: Field types
it: Tipi di campo

en: End time
it: Punto di fine
