Field Time (1.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Time
ja: 時間

en: Time Format
ja: 日付の書式

en: Start time
ja: 開始日時

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: End time
ja: 終了日時
