Field Time (1.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Time
el: Ώρα

en: Time format
el: Μορφή ώρας

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Time Format
el: Μορφοποίηση ώρας

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
