Field Time (1.0.0-beta4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Time
hu: Idő

en: Time format
hu: Időformátum

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Time Format
hu: Időformátum

en: Start time
hu: Kezdés ideje

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: End time
hu: Befejezés ideje
