Field Time (1.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Time
lt: Laikas

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Time Format
lt: Laiko formatas

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: End time
lt: Pabaigos laikas
