Field Time (1.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Time
nl: Tijd

en: Time format
nl: Tijdformaat

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Time Format
nl: Tijdformaat

en: Start time
nl: Vanaf

en: Field types
nl: Veldtypes

en: End time
nl: Tot
