Field Time (1.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Time
sk: Čas

en: Time format
sk: Formát času

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Time Format
sk: Formát času

en: Field types
sk: Typy polí
