Field Time (1.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Time
uk: Час

en: Time format
uk: Формат часу

en: Default value
uk: Базове значення

en: Time Format
uk: Формат часу

en: Start time
uk: Початковий час

en: Field types
uk: Типи полів

en: End time
uk: Кінцевий час
