Field Time (1.0.0-beta4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Time
vi: Thời gian

en: Time format
vi: Định dạng thời gian

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Time Format
vi: Định dạng Thời gian

en: Start time
vi: Thời điểm đầu:
