Field Time (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Time
he: זמן

en: General
he: כללי

en: Time Format
he: סגנון זמן

en: Start time
he: זמן התחלה

en: End time
he: זמן סיום:
