Field Timer (2.0.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Theme
az: Tema

en: Layout
az: Şablon

en: Fields
az: Sahələr

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Gray
az: Boz

en: German
az: Alman
